Rybářské závody Veklice 8.6.2024

Vloženo 10. 06. 2024

První rybářské závody pro dospělé na Veklicích jsou ukončené, a tak trochu rekapitulace.
Menší účast závodících neubrala nic  na velké účasti ostatních, kteří se přišli jen podívat, dát si něco dobrého k jídlu a pití, či podpořit své děti na souběžném dětském závodě (další článek na našem webu). Vše podpořilo nádherné počasí, kdy teploty vystoupaly až ke 25 st.C.
Na závodě samotném se podařilo ulovit ( a poté šetrně pustit)  98 bodovaných ryb, kde z toho byli 2 líni a ostatní kapři. Vytáhly se i dvě štiky (77 cm a přes 50 cm),
ty ovšem bodovány nebyly. Velikost byla bohužel většinou kolem 40 cm(větší sortě kaprů, kteří v rybníku jsou  bylo zřejmě teplo).
Vítězem se stal Horník Jaroslav se součtem 956 cm a 24 rybami, druhý Adámek Vladimír 609 cm a 16 kaprů, třetí Nakládal Miroslav 531 cm a 13 ks,čtvrtý Klíma Radek 428 cm a 11 kaprů, pátý Vybíralík Vojtěch 353 cm a 9 ryb a šestá Ambrozová Karolína se sedmi kapry součtu 274 cm.
A ještě k ostatnímu průběhu akce - k občerstvení se grilovaly makrely na klacku, ražniči, v udírně byly žebra,kabanos, cigáro, debrecinky, a k pití samozřejmě pivo a nealko.
Děkujeme tímto i všem sponzorům, kteří nám přispěli cenami do tomboly či pro závodníky, a podílí se tím nepřímo na rozkvětu biocentra.
Věřím, že všichni, kdo se zůčatnili roznesou zprávu o krásné rybářské akci dále, a příští ročník se zúčastní více závodících.
                                    Za rybářský spolek Lubomír Vymazal

Rybářské závody Veklice 8.6.2024
Novinky - výpis všech