Čertovy rybníky -spolkové závody

Vloženo 26. 04. 2021

Vážení přátelé rybáři a rybářky.
8.5.2021 uspořádáme každoroční jarní rybářské závody našeho spolku. Letos poprvé na Čertových rybnících v Čuníně. ten , kdo to nezná, tak jsou je to areál přímo u silnice za Čunínem, směrem od Konice. Ze Senice na Hané je to cca 24 km - 25 min autem.
Sraz všch účastníků je v 7 hodin ráno, kdy si při příjezdu vylosujete sektor. V 7.30 začínáme, a končíme v 17.00 hodin. Máme vyhrazenu levou část rybníka - tu od silnice. Sektory se v průběhu nemění. Prvně losují členové spolku, ostatní účastníci si mohou vybrat ze zbývajících míst bez losování.
Závod je na součet cm chycených ryb, kdy se počítá kapr  a amur. Hodnotí se 1-6 místo v součtu cm a 1. a největší ryba závodu (jakákoli). Ceny jsou za 1-3 místo poháry a diplomy, za největší rybu závodu diplom a pohár, 4-6 místo diplom a drobné ceny od sponzorů. 1.ryba závodu - drobná věcná cena.
Na rybníku platí pravidla Čertových rybníků - tj. háčky bez protihrotu, chytá se na dva pruty, vnadit se může. Kdo má podložku pod ryby, tak vezme- měla by být, stejně jako Clinik k ošetření ryb.
Na rybníku je domluveno občerstvení(guláš nebo klobásy) a točí se pivo či nealko. Každý si platí sám.
Ryby měří a zapisují dva rozhodčí, spory rozhoduje Luboš Vymazal.
Takže- nabruste háčky,navažte návazce a v sobotu 8.5.2021 Petrův Zdar!
                                                                      Luboš Vymazal

Čertovy rybníky -spolkové závody
Novinky - výpis všech